29. martā Rīgas Cirkā norisināsies konkursa „Superpuika 2011" fināls, kurā par Superpuikas gada titulu sacentīsies 10 zēni no visas Latvijas. Mūsu pusi pārstāvēs Madonas pilsētas 1. vidusskolas 6. klases audzēknis Artūrs Jurkāns.
Šogad konkurss svin apaļu jubileju. Par spīti laika un tendenču maiņām Latvijā konkurss jau 20. gadu turpina būt par saviļņojošu un svarīgu notikumu aptuveni 200 jaunajiem dalībniekiem no visas Latvijas pilsētām un ciemiem, kā arī neskaitāmiem viņu līdzjutējiem skolā, ģimenē un draugu lokā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.
Autore: INESE ELSIŅA