12. augustā pulksten 11 Rīgā, Saeimas Sarkanajā zālē, sāksies starptautiskajai jauniešu dienai veltīta konference „Jaunietis 2015-2020".
Konferencē aicināti piedalīties pašvaldību, jauniešu nevalstisko organizāciju (NVO) un citu jaunatnes darbā iesaistīto institūciju un mediju pārstāvji. Pasākumu rīko Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Saeimu un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
Konferenci atklās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas pārstāvis.
Konferences ietvaros organizētajā paneļdiskusijā piedalīsies ministrijas, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, Latvijas Jaunatnes padomes, Latvijas Pašvaldību savienības un NVO pārstāvji. Tajā tiks diskutēts par Jaunatnes politikas pamatnostādņu projektā definētajām būtiskākajām tēmām, piemēram, jauniešu līdzdalību, piederības apziņas stiprināšanu un sadarbības starp uzņēmumiem un pašvaldību veicināšanu.
Autore: INESE ELSIŅA