30. oktobrī pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā atsāks darboties klubs „Pie kamīna".
Kā laikrakstu informē kluba koordinatore Līga Grāvīte, uz tikšanos aicināti Madonas novada pensionāri, sanākšana notiks reizi mēnesī.
30. oktobrī klātesošajiem ar dziesmu programmu uzstāsies duets Iveta Bērziņa un Andris Jansons; dzeju lasīs Lauteres kultūras nama direktore Rudīte Prikule; pērlīšu rotas izrādīs bērzauniete Jana Mežvinska.
Autore: INESE ELSIŅA