Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Jauno satiksmes dalībnieku forums” Madonā

Redakcija

Autors • 24.05.2012.

Burtu lielums

Šodien pulksten 10 Madonā, pie Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD), notiks Latvijā vērienīgāko jauno velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012" reģionu kārtas pēdējais posms.

– Sacensībās aicinātas piedalīties komandas un individuālie dalībnieki no Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Madonas un Varakļānu novada, – „Staru" informē Līga Jekste. – „Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārta no 18. aprīļa notika 32 vietās visā Latvijā. Šogad skolēnu atsaucība pārspēja iepriekšējo gadu rādītājus – piedalījušies vairāk nekā 2000 bērnu, par apmēram 200 bērniem vairāk nekā pērn. Savukārt 1. un 2. jūnijā notiks sacensību Latvijas fināls, kurā piedalīsies katra reģionālā posma uzvarētāji – vairāk nekā 300 labāko jauno velosipēdistu no visas Latvijas. Vislabākie dosies uz Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībām, kas šogad septembrī notiks Polijā.
„Jauno satiksmes dalībnieku forums" notiek jau 19. reizi. Tā mērķis ir pilnveidot bērnu zināšanas par ceļu satiksmi, īpaši par braukšanu ar velosipēdiem, lai uzlabotu satiksmes drošību, kā arī lai samazinātu satiksmes negadījumu skaitu. Īpaši aktuāli tas ir tagad, kad tuvojas brīvlaiks.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px