No 14. līdz 16. jūnijam Bērzaunes pagastā īstenosies novada jauniešu tikšanās „Ar teltīm, odiem un domubiedriem 2".
Nometnes organizatore, Madonas bērnu un jauniešu centra skolotāja Nadja Niedrīte informē, ka šobrīd notiek sagatavošanās darbs, kurā iesaistījušies novada domes jaunieši. Trešā sapulce plānota 2. jūnijā pulksten 11 jauniešu centrā „Burbulis". – Esam iecerējuši dzīvot teltīs pie Šubraka upes. Netālu ir Aizstrautu ģimenes īpašums „Šubrakkrasti", Anita Aizstrauta, Agija Vāgnere, Iveta Kaire būs arī nometnes pedagoģes. 14. jūnijā būs iepazīšanās vakars, spēles, lai saliedētu komandu. 15. jūnijā pēc rīta rosmes ar jauniešiem par biznesa iespējām runās biznesa inkubatora „Magnus" pārstāve Janīna Apsīte. Sekos ekskursija uz Raimonda Aizstrauta metālapstrādes cehu un kāds labais darbs jauniešu izpildījumā. Iecerēta arī saruna par brīvprātīgo darbu un sportiskas aktivitātes. Nometnes laikā notiks jauniešu diskusija, talantu šovs un citas saistošas nodarbes, – pastāstīja Nadja Niedrīte.
Autore: INESE ELSIŅA