Oktobra sākumā Madonā uzsākām Alfa kursu jauniešiem.
Alfa kurss ir iespēja atklāt kristīgo ticību, iepazīstoties ar kristīgiem jauniešiem, klausoties lekcijas, uzdodot sev interesējošus jautājumus, diskutējot. Reizi nedēļā tiekamies brīvā un draudzīgā atmosfērā.
Līdz novembra sākumam kursu turpinājām klātienē. Šobrīd, protams, sekojot līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, nodarbības esam sākuši platformā Zoom.
Jauniešu Alfa kursā piedalās deviņi dalībnieki. Māra, Alfa kursa dalībniece, par nodarbībām izsakās šādi: „Man Alfa ir īpaša, jo aizejot vienmēr kļūstu mierpilna, taču tajā pašā laikā ir aizraujoši kāpt ārā no komforta zonas un uzzināt iepriekš nezināmo – tai skaitā iepazīt labāk sevi un savas attiecības ar Dievu. Protams, Alfa nebūtu Alfa bez pašiem jauniešiem, un te īpaši jāpiemin Sintija, Miķelis, Linda un Artūrs, kuri jau no pirmās dienas par visiem rūpējas, lai mēs nebaidītos un justos labi (un rūpējas, lai vienmēr esam labi paēduši)."
Līdz šim Alfa kursa nodarbībās piedalījās lektori: Guntars Agate Paeglis, Dāvis Ozoliņš, Aivars Zariņš, Jāzeps Bikše, Ingmārs Zvirgzdiņš, Ramona Zariņa un Rolands Pļaviņš. Jāatzīst, ka Alfa kursa nedēļas nogali nācās atcelt, bet mums, organizatoriem, jau ir padomā superīgs jauniešu izbrauciens tad, kad situācija valstī uzlabosies.
Nu jau šis Alfa kurss ir pāri pusei un palikušas vien pāris nodarbības, bet ar to vēl nekas nebeigsies.
20.11.2020.