Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Jau otro reizi tiekas vasaras nometnē

Redakcija

Autors • 13.08.2014.

Jau otro reizi tiekas vasaras nometnē
Burtu lielums

No 28. jūlija līdz 1. augustam Aronas pagasta „Strautniekos" jau otro reizi notika jauniešu vasaras nometne „Mēs varam 2", kas pulcēja 24 jauniešus vecumā no 13 līdz 19 gadiem.

Jaunieši bija ieradušies no Kusas, Aronas, Lazdonas, Ļaudonas, Mārcienas un Bērzaunes pagasta, kā arī no Madonas pilsētas.
Katrs rīts jauniešiem sākās ar rīta rosmi, dejošanu, dziedāšanu un nometnes karoga pacelšanu. Ik dienu nometnē jaunieši diskutēja par līderību, veselību, naudas vērtību. Viņi aktīvi piedalījās komandas saliedēšanas aktivitātēs, notika regulāras spēles, stafetes un, protams, neiztika bez peldēšanās. Tāpat jaunieši paši saviem spēkiem nometnes teritorijā palīdzēja izveidot nelielu pludmali. Katru vakaru visi varēja darboties arī radošajās darbnīcās, veidojot sapņu ķērājus, apgleznojot lakatus, šujot taurenīšus, kā arī gatavojot vakara našķus. Nometnes laikā tika apmeklēts arī Birānu dzirnavu ūdenskritums.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2014.

Nometnes dalībnieki: DIĀNA BABULE, DITA BRIMERBERGA, VLADISLAVS KUIBIDA, MARKS LĪCĪTIS, JĀNIS LAPICKIS-ČANDERS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px