Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Jau ceturto gadu uzvar komanda “Kusa 1”

Redakcija

Autors • 18.06.2013.

Jau ceturto gadu uzvar komanda “Kusa 1”
Burtu lielums

7. un 8. jūnijā RTU sporta bāzē „Ronīši" norisinājās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums" (JSDF) lielais Latvijas fināls, kur Kusas pamatskolas komanda „Kusa 1" izcīnīja 1. vietu.

Komandā piedalījās: Elīna Burķīte, Viktorija Ūdre, Santa Bērtiņa, Ivis Bogdanovs, Ralfs Duncis, Ingars Kalniņš un skolotājs Agris Sārs. Kusas komanda šo titulu saņēma jau ceturto gadu pēc kārtas. Septembra beigās tā pārstāvēs Latviju Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Melnkalnē.
Kusas skolēni ieguva 1218 punktu, otrās vietas ieguvēji – Baložu vidusskolas komanda – 1117 punktu, bet trešajā vietā ar 1115 punktiem ierindojās Aizputes novada skolēnu jaunrades centra komanda. Sacensību finālā jaunie velosipēdisti demonstrēja savas zināšanas un prasmes par ceļu satiksmes noteikumiem, satiksmes drošību, pirmās palīdzības sniegšanu, velosipēda tehnisko stāvokli un praktisko braukšanu. Otrajā dienā atsevišķa veloprogramma bija skolotājiem.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.06.2013.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Foto no lielā Latvijas fināla

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px