7. un 8. jūnijā RTU sporta bāzē „Ronīši" norisinājās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums" (JSDF) lielais Latvijas fināls, kur Kusas pamatskolas komanda „Kusa 1" izcīnīja 1. vietu.
Komandā piedalījās: Elīna Burķīte, Viktorija Ūdre, Santa Bērtiņa, Ivis Bogdanovs, Ralfs Duncis, Ingars Kalniņš un skolotājs Agris Sārs. Kusas komanda šo titulu saņēma jau ceturto gadu pēc kārtas. Septembra beigās tā pārstāvēs Latviju Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Melnkalnē.
Kusas skolēni ieguva 1218 punktu, otrās vietas ieguvēji – Baložu vidusskolas komanda – 1117 punktu, bet trešajā vietā ar 1115 punktiem ierindojās Aizputes novada skolēnu jaunrades centra komanda. Sacensību finālā jaunie velosipēdisti demonstrēja savas zināšanas un prasmes par ceļu satiksmes noteikumiem, satiksmes drošību, pirmās palīdzības sniegšanu, velosipēda tehnisko stāvokli un praktisko braukšanu. Otrajā dienā atsevišķa veloprogramma bija skolotājiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.06.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no lielā Latvijas fināla