6. decembrī Madonas Valsts ģimnāzija sadarbībā ar Madonas pilsētas 1. vidusskolu organizēja biznesa simulācijas spēli TITAN.
Kā informē Madonas Valsts ģimnāzijas skolotāja Iveta Vabule, reģionālajā čempionātā piedalījās 20 skolu komandas no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas, J. Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas, Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Madonas Valsts ģimnāzijas. Notika atlase, pusfināls, fināls. Pirmās trīs vietas izcīnīja Madonas Valsts ģimnāzijas komandas: 1. vieta – „Panzer" (M. Romanovs, H. Iesalnieks, R. Cīrulis, K. Jakubovskis). 2. vieta – „Mom's spaghetti" (K. Kucins, K. Ķeveris, E. Stiprais), 3. vieta – „Mēs" (T. Zvirgzdiņš, E. Z. Aveniņš).
Uzvarētājas komandas piedalīsies JA TITAN valsts mēroga pusfinālā, kas norisināsies tiešsaistē no 9. līdz 13. janvārim. Tur mūsējie sacentīsies ar labākajām skolēnu komandām no reģionālajiem čempionātiem Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Bauskā, Rīgā, Valmierā.JA TITAN Latvijas čempionāta fināls notiks nākamā gada 27. janvārī Rīgā. Tajā piedalīsies astoņas labākās komandas no pusfināla.
JA TITAN ir biznesa simulācijas spēle, kurā jaunieši sacenšas virtuālā nākotnes tirgū, pārdodot nākotnes personalizētos portatīvos datorus, nosakot tiem cenu, ražošanas apjomu, mārketinga un attīstības izdevumus.
09.12.2016.