Māra Uzuliņa ir jauniete, kas nākamgad plāno studēt Latvijas Kultūras akadēmijā teātra režiju un savu dzīvi vēlas saistīt ar teātri.
Pabeigusi Varakļānu vidusskolu un ļoti lepojas, ka mācījusies tieši tur. Projekta „Mana istaba – tava istaba" ietvaros šovasar kopā ar draugiem apbraukājusi Latvijas bērnunamus un palīdzējusi savākt ziedojumus centra „Valdardze" bērniem. Par sevi viņa saka: „Māra ir mazliet feja un mazliet visurgājējs. Cilvēks, kurš miera stāvoklī jūtas panīcis. Man vajag skriet un darīt. Jo vairāk darbu, jo labāk." Septembrī Mārai atsāksies projekta „Tici sev!" aktivitātes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.09.2012.
Autore: HELĒNA CĪRULE