Jau vairākus gadus par tradīciju Madonas pilsētas 1. vidusskolā ir kļuvis brauciens uz Rīgā notiekošo Zinātnieku nakti. Arī šis gads nebija izņēmums.
Brauktgribētāju bija tik daudz, ka uz Rīgu no skolas devās divi piepildīti autobusi.
Jaunieši atzīst, ka ir vērts braukt un apskatīt sev saistošās lietas tuvāk, iespējams, arī atrast nākamo skolu, kur turpināt mācības, un pat izdarīt nākotnes profesijas izvēli, tiekot skaidrībā, ar ko patiešām vēlas saistīt savu dzīvi.
Vislielāko jauniešu atzinību šogad izpelnījās Latvijas Universitātes Bioloģijas un Ķīmijas fakultāte, jo šajās vietās bija iespēja vērot saistošus eksperimentus, kuri tika parādīti asprātīgā un aizraujošā veidā, ieinteresējot ikvienu klātesošo.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.10.2012.
Autore: LAURA RUSKULE
LĪGAS OZDOBAS foto