9. februārī Madonas sporta centrā norisinājās tradicionālais "Madonas Valsts ģimnāzijas aerobikas konkurss", un tajā piedalījās sešas klašu komandas.
Tas norisinājās jau astoto gadu, vien komandu skaits šogad varēja būt lielāks, bet tā bija brīvprātīga izvēle – piedalīties vai ne.
Pasākumu, kā ierasts, organizēja Madonas Valsts ģimnāzijas klašu meitenes sadarbībā ar sporta skolotāju Lanu Līcīti, aerobiku apgūstot gan mācību stundās, gan ārpus tām. Aerobikas konkursa gaitu vadīja 12.b klases puiši – Elvijs Ošs un Kaspars Mālnieks.
Komandu sniegumu vērtēja žūrija: Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta skolotājas Dairita Pulkstene un Elita Gusarova, kas jau 21 gadu ir aerobikas trenere, Madonas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja Līva Auziņa un aktīvā aerobikas trenere jau 23 gadus Vēsma Vārsberga.
Viena no atziņām, kas izskanēja aerobikas konkursā, bija šāda: "Visu, ko dari, dari tā, lai patīk pašam, nevis citiem." Taču klašu komandas bija padomājušas arī par to, lai patiktu skatītājiem. Meitenes bija treniņos noslīpējušas aerobikas priekšnesumu mūzikas pavadījumā, lai tas būtu atraktīvs, ritmisks un izceltos arī saturiski. Kā katru gadu, arī šogad ievēroja tās komandas, kam priekšnesumā juta ritmu, kustību amplitūdu, sinhronu izpildījumu, un, protams, neikdienišķos tērpus.
Pirmo vietu piešķīra 12.b klases stepa aerobikas demonstrējumam, otro – 12.c klases meitenēm par saskaņotu un pārdomātu priekšnesumu, bet trešajā vietā – 10.b klases meitenes, kas uzstāšanās brīdī bija pārtapušas par "ogļracēm".