Jau vairākas sezonas, tradicionāli – ceturtdienās, Barkavas centrā jauniešiem, un ne tikai, ir iespējas izpausties uz brīvdabas skatuves. Ieceres tiks īstenotas arī šovasar.
Ceturtdien, 19. jūlijā, pulksten 20 jaunieši uz skatuves varēs sevi pierādīt dziesmā un ar prasmi spēlēt mūzikas instrumentu. Pasākumu vadīs un arī paši dziedās Sindija un Kristaps no Rīgas, ģitāras spēli piedāvās Ilze un Antra, čella un vijoles priekšnesumu – Druvis un Agate, diskotēku vadīs Edgars – visi barkavieši, – skatīties un piedalīties aicina Barkavas kultūras nama vadītāja Zeltīte Veipa.
Nākamceturtdien, 26. jūlijā, pulksten 20 brīvdabas skatuvi "apdzīvos" čigānu biedrības ansamblis "Brīvais vējš", bet vēderdeju mākslu rādīs grupa dejotāju no Madonas. Atliek tikai pasmelties ierosmes no šī bagātā pūra un domāt un darīt pašiem.
Autore: ASTRA ZAGORSKA