Jau drīz LTV1 ēterā atsāksies populārākā spēle skolēniem „Gudrs, vēl gudrāks".
Jauno raidījuma sezonu uzsāks vispārizglītojošo skolu 6. klases skolēni, un pieteikšanās televīzijas erudīcijas spēlei "Gudrs, vēl gudrāks" notika līdz 10. septembrim. Patīkami, ka starp 36 izvēlētajiem skolēniem divi būs Madonas skolu audzēkņi. 23. septembrī uz filmēšanos raidījuma pusfinālam dosies Madonas pilsētas 1. vidusskolas 6.b klases audzēkne Madara Lukaševica, savukārt 24. septembrī uz raidījuma "Gudrs, vēl gudrāks" pusfināla ierakstu aicināta Madonas pilsētas 2. vidusskolas audzēkne Daniela Dzene.
Šī būs trešā "Gudrs, vēl gudrāks" sezona. Katrā vecuma grupā būs trīs pusfināli, kuros katrā piedalīsies 12 dalībnieku. Divi labākie iegūs tiesības piedalīties finālā, kurā visi seši dalībnieki sāks visu no jauna. Katrā spēlē, arī finālā, būs četras kārtas.
Raidījums LTV1 ēterā būs skatāms katru piektdienas vakaru, sākot ar 9. oktobri, kad spēli uzsāks sesto klašu skolēni. Tā, soli pa solim, katru mēnesi spēlēs nākamā vecuma grupa, līdz aprīlī spēlē piedalīsies 12. klašu skolēni, savukārt maijā sezona tiks noslēgta ar piektklasniekiem.
Tāpat kā iepriekš, spēli vadīs Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš.
Kompetenti eksperti sagatavos jautājumus konkrētajai vecuma grupai. Savus jautājumus spēles dalībniekiem gan video formātā, gan tiešraidē studijā sagatavo arī sabiedrībā zināmi cilvēki.