Tuvojoties oktobrim, visu desmito klašu audzēkņi sarosās, jo tradicionāli kāda no šī mēneša nedēļām tiek veltīta viņiem vien. Līdz šim draiskajiem, jaunajiem un zaļajiem pamatskolēniem ir pienācis brīdis tapt par prātīgiem cilvēkiem un, izturot dažādus pārbaudījumus, tikt iesvētītiem vidusskolēnu kārtā. Kas tas par pasākumu, un kā tas notiek pie mums, Madonas pilsētas 1. vidusskolā?
Tā, protams, ir Fukšu nedēļa – raiba, jautra, dažādu aktivitāšu pilna un noteikti atmiņā paliekoša. Ja kādam no vidējās paaudzes lasītājiem jau pārskrēja tirpas un mute vērās, lai pateiktu apmēram šādu frāzi: „Es atceros, kā toreiz mani…(seko virkne dažādu pazemojuma pilnu šausmu stāstu)… un tas bija briesmīgi!", tad droši var teikt, ka Madonas pilsētas 1. vidusskolā gan nekas šausmīgs nenotika. Tieši otrādi – tumšajās rudens dienās skolā tika ienests vairāk krāsu un vairāk smieklu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.10.2014.
Autore: NIKOLA KLAUDIJA SILIŅA
RUDĪTES ZAUSKAS foto