Iekļūstot Vidzemes labāko komandu spicē, Madonas jaunieši 32 reģiona komandu konkurencē ir kvalificējušies erudīcijas konkursa „FIZMIX Eksperiments" finālam.
12. maijā Rīgā tiksies visu Latvijas reģionu spēcīgākās komandas. No Vidzemes par fizikā zinošākās komandas titulu valsts mērogā sacentīsies Madonas Valsts ģimnāzijas komandas „Epsilons111" un „Epsilons112" (skolotājas Vija Bebriša un Anita Vabule) un Madonas pilsētas vidusskolas komanda „Gumijas lācīši" (skolotāja Marija Deigele), kā arī Gulbenes, Līgatnes, Cēsu un Valkas novada 8. un 9. klašu skolēni.
02.05.2018.