Līdz 14. janvārim Madonas bērnu un jauniešu centrā jāiesniedz atbildes projekta „Es Latvijā" 2. kārtas izvērtējumam.
Konkursa mērķis – rosināt Madonas novada skolēnus iesaistīties nacionālās identitātes un valstiskās apziņas stiprināšanā, tautas tradīciju un kultūras vērtību apzināšanā un saglabāšanā.
8. novembrī noslēdzās konkursa pirmā kārta, kurā piedalījās 98 skolēni no 10 skolām, šopiektdien ir 2. kārtas jautājumu iesniegšanas beidzamais termiņš.
Pēc tam sekos vēl divas konkursa kārtas, un tad arī – rezultātu kopsavilkums.
Dalībnieki, kas veiksmīgi piedalīsies visās kārtās, saņems apbalvojumus, turklāt labāko darbu autori šā gada 2. jūnijā varēs apceļot Madonas novada zemnieku saimniecības, amatnieku darbnīcas un citas interesantas vietas.
Projektā iesūtītie darbi tiek vērtēti pa vecuma grupām: 4.-6. klase, 7.-9. klase un 10.-12. klase.
Autore: INESE ELSIŅA