Esam jau informējuši, ka šogad tiks uzsākts jauns pasākums jauniešiem bezdarbniekiem – „Darbnīcas jauniešiem". Šonedēļ tapis zināms, ka pasākums sāksies šā gada decembrī, tāpēc Labklājības ministrija (LM) aicina interesentus doties uz tuvāko Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāli, lai pieteiktos.
Jāatgādina, ka nodarbinātības pasākumā „Darbnīcas jauniešiem" jaunieši deviņu nedēļu laikā varēs iepazīt trīs profesionālās jomas un tām nepieciešamās prasmes. Plānots, ka triju gadu laikā šādi iesaistīties darba tirgū varēs palīdzēt ap 500 jauniešiem, informēja Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste.
„Darbnīcās jauniešiem" varēs iesaistīties bezdarbnieki vecumā no 15 līdz 24 gadiem. Jaunieši bezdarbnieki izglītības iestādē iepazīs trīs profesionālās jomas un katrā no tām darbosies trīs nedēļas, lai iepazītos ar to specifiku un gūtu pirmo pieredzi, kas jaunietim bezdarbniekam ļautu izvēlēties izglītības un profesionālās darbības jomu. Pasākuma ietvaros jaunietim nodrošinās stipendiju, kā arī apmaksās ar viņa apmācību saistītos izdevumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.11.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto