Šoruden mūsu, Madonas Valsts ģimnāzijas 8., klase ekskursijā devās, ne tikai domājot par izklaidi, bet arī par iespēju uzzināt ko jaunu saistībā ar skolas šā gada mācību programmu.
Pirmā apstāšanās vieta bija K. Skalbes muzejs „Saulrieti". Bija tik neierasti staigāt pa vietām, takām, telpām, kur dzīvojis un pabijis pats pasaku ķēniņš Skalbe. Interese radās arī par K. Skalbes darbiem un dzīves gājumu, kaut viņš kā rakstnieks šogad vēl nebūs skolā jāiepazīst. Visvairāk jauniešus uzrunāja arhitektūra. „Māja ir ļoti skaista, un arhitektūra ir īpaša. No pagalma paveras skaists skats uz Alauksta ezeru, kas rada izjūtas – es vēlētos te dzīvot," teica Lauma, un viņai piekrita gandrīz visa klase.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.11.2012.
Autore: RAMONA ZARIŅA