Skolēnu pavasara brīvlaikā – no 14. līdz 16. martam – Madonas bērnu un jauniešu centra audzēkņi, kas mācās 1.- 3. klasē, aicināti apmeklēt dienas nometni.
Kā informē nometnes vadītāja Ieva Repša, „pamatā bāzēsimies uz ziliem zaļiem brīnumiem, lai bērniem būtu interesanti". Tā kā ar brīnumiem un pārsteigumiem bērni tiks iepazīstināti radoši neparasti darbojoties, visiem jābūt gataviem kustēties, eksperimentēt un izzināt.
Pulcēšanās notiks jauniešu iniciatīvu centra „Kubs" telpās no pulksten 9.30 līdz 16. Būs arī kopīgas pusdienas (maksa – 2 eiro dienā). Darbnīcu izveidē piedalīsies skolotāja Dace Caune, Ērika Tropa, Dace Sināte, Ināra Meikališa, Rima Smoļska, Lana Vihrova, Māris Karlsons un Imants Pulkstenis.
16. martā nometnes dalībnieki dosies uz Lubāna mitrāju, kur viņiem tiks piedāvātas interesantas nodarbes un aktivitātes.
08.03.2017.