Kā informē Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), Madonas reģiona 4.-6. klašu skolēniem vēl ir iespēja pieteikties dalībai „Jauno satiksmes dalībnieku forumā 2014", kas norisināsies sestdien, 17. maijā, pulksten 11 CSDD Madonas nodaļā.
Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Madonas un Varakļānu novada jaunie velosipēdisti tiek aicināti veidot komandas un iesūtīt pieteikuma anketas (sīkāka informācija http://ej.uz/g8ww).
CSDD organizētā „Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2014" galvenais uzdevums ir veicināt drošību uz ceļiem. Sacensību laikā visiem dalībniekiem ir jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmo medicīnisko palīdzību, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana. Sacensībās var tikt piedāvāti papildu uzdevumi, ar kuriem dalībnieki tiek iepazīstināti maču laikā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.06.2014.
Materiālu publicēšanai sagatavoja
LAURA KOVTUNA