Ēnu diena Latvijā ir kļuvusi par tradīciju. Šogad Madonas pilsētas 1. vidusskolas 12. klases skolniece Laura Ruskule izmantoja iespēju būt Latvijas Neatkarīgajā Televīzijā (LNT) par reportieres Rūtas Čivčas "ēnu".
Par to, kāpēc tāda izvēle, Laura atklāj: – Jau no agras bērnības man vienmēr ir paticis skatīties TV pārraides, jo tur viss šķitis tik perfekts un sakārtots, vienmēr bijusi interese nonākt otrpus ekrānam un palūkoties, kā tad patiesībā ir. Tādēļ šogad piepildīju savu sapni un "ēnoju" televīzijā. Tā kā no jaunajām ētera sejām vispievilcīgākā un sirsnīgākā man šķiet Rūta Čivča, nekautrējos un uzrunāju viņu portālā draugiem.lv par iespēju kaut vai uz mirklīti ielūkoties un pavērot to, kas notiek aiz TV ekrāniem, kā top tas, ko redzu kā skatītāja. Atbildi saņēmu ļoti ātri, un tā bija pozitīva. Ēnu diena izvērtās par neaizmirstamu piedzīvojumu. Pateicoties Rūtai Čivčai, televīzijas ēkā Elijas ielā 17 jutos kā mājās. Liels paldies par to, ka viņa tik izcili prata parādīt šī darba plusus un mīnusus. Vispatīkamākais ir tas, ka nejutu neko uzspēlētu, visi uzvedās nesamāksloti, runāja brīvi, ne iestudēti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.02.2014.
Publicēšanai sagatavoja
IVETA ŠMUGĀ
Foto no LAURAS RUSKULES personiskā arhīva