Ir pagājis mēnesis, kopš noslēdzās jauniešu iniciatīvas projekta „Mana istaba – tava istaba" galvenās aktivitātes, un, šķiet, tikai tagad mēs, projektā iesaistītie jaunieši, sākam saprast, ko piedzīvotais ir atstājis un kā mainījis mūsu domāšanu.
Projekts „Mana istaba – tava istaba" ir jauniešu iniciatīvas projekts, ko īsteno jauniešu neformālā grupa „202. istabiņa", kas apvieno jauniešus no visas Latvijas (Varakļāniem, Jēkabpils, Nīcas, Dobeles, Ērgļiem, Madonas, Valmieras), kuri sastapās programmas „Jaunatne darbībā" rīkotajās apmācībās pagājušā gada rudenī. Projekta laikā jaunieši devās uz bāreņu namu „Līkumi", ģimenes krīzes centru „Dzeguzīte", Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centru „Ozoli", bērnunamu „Laubere", kā arī Iecavas SOS jauniešu māju, lai iedrošinātu un informētu bērnus un jauniešus par iespējām attīstīt sevi un savas prasmes, kā arī veicinātu sadarbību starp dažādos apstākļos dzīvojošiem jauniešiem. Jūlija sākumā tika organizēts labdarības pasākums „Pagalma svētki" visiem projektā iesaistītajiem dalībniekiem, kā arī pārējiem interesentiem. Dienas garumā notika meistarklases, bet vakarā – koncerts, kurā piedalījās Kaža, Jenny May, Vita Baļčunaite un Oskars Deigelis. Tā bija iespēja arī bērniem un jauniešiem parādīt savus talantus. Svētku laikā tika saziedotas dažādas mantas, kā arī Ls 120 centra „Valdardze" atbalstam.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2012.
Autore: MĀRA UZULIŅA