Labestība. Cilvēkmīlestība. Dzīves patiesās vērtības. Aizdomāties par šīm tēmām Madonas Valsts ģimnāzijas 7. klasi un viņu audzinātāju Anitu Vabuli maija sākumā aicināja biedrība „Caritas Madona".
Tikšanās laikā kafejnīcas „Kore" kamīnzālē skolēni diskutēja par sabiedrības un savu personīgo attieksmi pret labdarību, ziedošanu, cilvēkmīlestību, labajiem darbiem un to nozīmi.
Vai labdarība ir nepieciešama, un vai tā sniedz tikai pozitīvo, vai tomēr ir arī ēnas puses? Kādu labo darbu pēdējā laikā esmu paveicis pats, un kā tas ietekmējis kāda dzīvi? Vai labdarība ir tikai naudas un materiālo lietu ziedošana? Ja prāta spēlēs laimētu lielu naudas summu, kā to tērētu? Un kā es raugos uz to, ka „Microsoft" vadītājs Bils Geitss ir ziedojis vairāk nekā 43,5 miljonus latu? Vai arī es viņa vietā tā rīkotos? Tie ir tikai daži no jautājumiem, par kuriem skolēniem bija savs viedoklis un redzējums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.05.2012.
Autore: SANDRA ZARIŅA,
„Caritas Madona"
SANDRAS ZARIŅAS foto