29. novembrī Rīgā notiks Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošana.
Šis būs otrais apbalvošanas pasākums, kopš programma darbojas Latvijā. Pērn Rīgas Latviešu biedrības namā Madonas rajona pārstāvji (attēlā) piedalījās arī pirmajā.
– Šogad pasākumā piedalīsies Madonas bērnu un jauniešu centra Award dalībniecess – bronzas nozīmītes saņemšanai gatavojas Tatjana Mažāne, Anžela Rustamova, Zane Ozolniece, bet sudraba nozīmīti saņems Vineta Raubiška, – laikrakstu informē organizācijas koordinatore mūsu rajonā Nadja Niedrīte. – Pagājušajā nedēļā avardieši kopā ar operatoru Imantu Pulksteni filmēja materiālu par paveikto. Filma būs skatāma pasākumā Rīgā, kur varēs redzēt visu Latvijas avardiešu darbību šāgada laikā.
Autore: INESE ELSIŅA