Arī šajā mācību gadā darbu turpina Madonas novada jauniešu dome.
Kā laikrakstu informē novada jaunatnes lietu metodiķe Nadja Niedrīte, pēc vasaras pirmā sanāksme notika 22. septembrī. Tajā tika runāts par idejām un novada jauniešu domes vēlēšanām. Otrā domnieku sanāksme plānota šodien, 20. oktobrī, pulksten 16 Madonas bērnu un jauniešu centrā. Darba kārtībā – informācija par pasākumiem 2011., 2012. gadā, ziņas par jauniešu forumu, novada jauniešu domes popularizēšanu novada pagastos. Par seminārā „Jaunatne darbībā" pieredzēto stāstīs Kalsnavas jauniešu biedrības pārstāve Solvita Vigule. Domes darbam aicināti pievienoties jaunieši no 13 līdz 25 gadiem.
28. oktobrī pulksten 10 plānota novada jaunatnes darbinieku tikšanās. Sarunas skars aktualitātes pagastu jauniešu centros, svarīgi izstrādāt novada jaunatnes darba stratēģiju.
Autore: INESE ELSIŅA