16. janvārī Madonas sporta centrā Madonas Valsts ģimnāzijas aerobikas konkurss ar saviem atraktīvajiem priekšnesumiem pulcēja 8 klašu komandas.
Pasākums, kas Madonas Valsts ģimnāzijā ir tradicionāls, noritēja jau septīto gadu. Jaunieši bija ieradušies ne tikai dedzināt kalorijas, bet arī parādīt sportisko formu, kas izcēlās arī saturiski, dalībniekiem iejūtoties priekšnesuma vēstījumā.
Komandu sniegumu vērtēja sportiska žūrija: Madonas pilsētas 1. vidusskolas sporta skolotājas Dairita Pulkstene, Elita Gusarova, Madonas Valsts ģimnāzijas un sporta skolas absolvente, vieglatlētikas trenere Vika Valcere, Madonas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja Lana Līcīte, aerobikas trenere Vēsma Vārsberga.
Konkursa gaitu vadīja Kaspars Mālnieks un Elvijs Ošs. Klašu komandas bija trenējušās, saskaņojot soļus, ritmu, padomājušas gan par aerobikas priekšnesumu kopumā, lai tas būtu atraktīvs, gan par tērpiem. Skatītāji varēja paust savas simpātijas ar aplausiem, bet vissirsnīgāk savas klases komandas meitenes sveica 12.b klases zēni – ar dzeltenām rozēm.
Izrādās, ka aerobika ļauj izpausties ikvienam, bet īpaši tika novērtēts trīs komandu sniegums. Pirmo vietu piešķīra 12.a klases karsējmeitenēm, 2. vietu – 12.b klases meiteņu komandai, 3. vietu – 11.b klases kovbojmeitenēm.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto