26. aprīlī Madonas kultūras namā novada lielākā skola – Madonas pilsētas 1. vidusskola – organizēja sarīkojumu, kura laikā tika sveikti olimpiāžu un dažādu konkursu uzvarētāji.
Skolēnu vecāki un pārējie klātesošie tika iepazīstināti ar ārpusskolas pulciņu aktivitātēm, klātienē tverot gan koru un deju kolektīvu, gan folkloras kopas, ritmikas un citu pulciņu priekšnesumus.
Pavasara koncerta izskaņā vecākiem tika dāvāts atraitnīšu stāds, tā simboliski turpinot koncerta pamatideju par tautas saknēm un spārniem. Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktors Romāns Ližbovskis savā uzrunā akcentēja domu, ka zālē pulcējies skolas zelta fonds, skolas lepnums un prestižs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.05.2012.
Autore: INESE ELSIŅA