Medicīna ir joma, kas nemitīgi attīstās, atspoguļojot gan tehnoloģiju progresu, gan arvien dziļāku izpratni par cilvēka veselību un labsajūtu. Aiz katra uzlabojuma stāv ne tikai jaunas iekārtas vai metodes, bet arī cilvēki, kuri ikdienā strādā, lai veselības aprūpe kļūtu pieejamāka, mūsdienīgāka un pacientiem draudzīgāka.
SIA "Madonas slimnīca" šajā gadā iedzīvotājus sagaida ar vairākiem jaunumiem un uzlabojumiem, kas veidoti, domājot par ērtāku, saprotamāku un kvalitatīvāku veselības aprūpes saņemšanu. Ambulatorās nodaļas vadītāja Everita Kalniņa pastāsta, ka šobrīd ieviestas trīs būtiskas izmaiņas.
– No šī gada esam paplašinājuši gaidītāju rindu sistēmu visām valsts apmaksātajām konsultācijām un izmeklējumiem, kur pieprasījums ir lielāks nekā mēnesim atvēlētā kvota. Pacients, zvanot uz slimnīcas reģistratūru, piesakās konkrētam pakalpojumam un tiek reģistrēts gaidītāju rindā, bez konkrēta pieņemšanas laika. Precizējot tālāko mēnešu pierakstu, pacienti no gaidītāju rindas secīgi tiek reģistrēti pieņemšanai vai izmeklējumam jau uz konkrētu datumu un laiku. Pacientam nav nepieciešams zvanīt uz slimnīcas reģistratūru katru mēnesi, ja viņš jau ir reģistrēts rindā. Kad pienāk pacienta kārta, reģistratūras darbinieks ar viņu sazinās un saskaņo pieraksta datumu un laiku. Jāņem vērā, ka pieraksta gaidīšanas laiks var būt pat līdz vairākiem mēnešiem, – norāda Everita Kalniņa. – No aizvadītā gada 20. novembra Latvijā sāka ieviest pāreju tikai uz elektroniskiem nosūtījumiem pie ārsta vai uz izmeklējumiem. Valsts mērogā ir pieņemts lēmums par pāriešanu uz elektroniskajiem nosūtījumiem. Tas nozīmē, ka, pacientam pierakstoties uz valsts atmaksātu pakalpojumu – speciālista konsultāciju vai izmeklējumu, pirms pieraksta obligāti ir nepieciešams nosūtījums e‑veselības sistēmā uz konkrēto pakalpojumu. Reģistrējoties pakalpojumam, slimnīcas reģistratūras darbinieks šo nosūtījumu rezervēs, līdz ar to, pacients nevarēs vienlaikus reģistrēties citā ārstniecības iestādē šī paša pakalpojuma saņemšanai. Šāda kārtība noteikta, lai mazinātu rindas uz pakalpojumiem. Līdz jaunās sistēmas ieviešanai pacienti nereti veica pierakstu vairākās ārstniecības iestādēs uz vienu un to pašu pakalpojumu, neatteica un neapmeklēja pieteikto vizīti vai pakalpojumu. Rezultātā citiem pacientiem netika dota iespēja saņemt pakalpojumu.
Aizvadītā gada decembrī SIA "Madonas slimnīca" informēja iedzīvotājus, ka, sākot ar šī gada 1. janvāri, Madonas slimnīcā un Ambulatorajā nodaļā netiks pieņemtas apdrošināšanas polises.
Everita Kalniņa skaidro: – Esošie līgumi ar apdrošināšanas sabiedrībām bija slēgti 2012.-2015. gadā. Šajā laikā ārstniecības iestādēm ir ieviesti vairāki papildu pienākumi, tai skaitā datu apstrādes jomā. Šobrīd slimnīca pārskata visus iekšējos procesus, izvērtējot to obligātumu, realizācijas laikietilpību, izpildes termiņus un pieejamos resursus procesu nodrošināšanai. No visiem pacientiem, kas saņēmuši ārstniecisko pakalpojumu ārstniecības iestādē 2025. gadā, tikai 20 % ir bijušas apdrošināšanas polises. Līdz ar to, par prioritāti uzskatot ārstniecības iestādēm uzlikto obligāto prasību izpildi, brīvprātīgās veselības apdrošināšanas jomā tika pieņemts lēmums pārtraukt esošos līgumus. No savas puses apdrošinātājiem esam piedāvājuši risinājumu, kas ārstniecības iestādei neprasa dubultu datu apstrādi.
23.01.2026.