Gulbenes-Alūksnes bānītim 14. februārī būs Valentīndienas saldumu mīļvagoniņš.
SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis" mārketinga menedžere Inese Buliņa informē, ka braucienu šādā ekskluzīvā bānīša vagoniņā varēs izgaršot pasažieri reisā 14. februārī pulksten 18.
Vagoniņā būšot mīļi gaidīti visi mīlētie un mīlošie, mīlestību gaidošie un atradušie, visi, kas vēlas pavadīt dažas jaukas stundas jautrā un mīlošā kompānijā.
Brauciena laikā bānīša čigāniete mācīs pieburt, apburt. Notiks daudzas jautras izdarības ar mīlēšanos un bučošanos, saldumu ēšanu. Būs iespēja iedzirdīt un iebarot vienam otru ar mīlestības burvju dzirām. Darbosies amorpasts, un būs iespēja aizsūtīt mīlestības vēstulītes mīļotajiem cilvēkiem tieši no bānīša.
Bānītis Gulbenē atgriezīsies pulksten 21.15.
Ziņas avots: BNS