Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

O!Kartes jauniešu koncerts Madonā

Redakcija

Autors • 02.07.2010.

O!Kartes jauniešu koncerts Madonā
Burtu lielums

Vēl nesen cītīgi sekojām līdzi aktualitātēm televīzijas šovā "O!Kartes Akadēmija" un aktīvi atbalstījām savus favorītus no dziedošo jauniešu vidus. Tagad, kad šovs ir beidzies, "O!Kartes Akadēmijas" dalībnieki ir devušies atskaites koncerttūrē pa Latviju. Viens no koncertiem notika arī Madonā un pulcēja pilnu zāli ar sajūsmas pilniem klausītājiem. Savukārt šovakar "O!Kartes Akadēmijas" dalībnieki būs viesi grupas "Eolika" 30 gadu jubilejas koncertā, kas notiks Madonas estrādē.

Pirms koncerta uz skatuves kāpa pāris atraktīvu jauniešu ar kastīti rokās un izlozēja to laimīgo vārdus, kas saņems dāvanā lietussargus no firmas "Merkurita". Starp šiem jauniešiem skatītāju uzmanību piesaistīja puisis melnā krekliņā ar uzrakstu "Esmu Nikolaja brālis", un patiešām – puisis arī bija Nikolaja Puzikova brālis. Izlozējot vienu no kartītēm, lozētāju acīs mazliet parādījās pārsteigums, un uz mirkli iestājās klusums. Pēc brīža atklājās, ka uz lozes rakstīts – Oļegs Puzikovs, un visi sāka smieties. Izrādās, ka Oļegs, Nikolaja brālis, kartīti izlozei aizpildījis katrā pilsētā, ar cerību, ka laimēs. Šī bija tā reize. It kā jau dalībnieki un viņu radinieki izlozē nevar piedalīties, tāpēc skatītājiem bija jāizlemj, vai ļaut Oļegam paturēt balvu, un, protams, neviens neiebilda.

Koncertu pieteica Juris Millers, "O!Kartes Akadēmijas" koncertmenedžeris. Koncerts iesākās ar dziesmu "Krāsaini sapņi". Šīs dziesmas laikā uz skatuves kāpa visi dalībnieki, izņemot Madi Ērgli, kas nebija ieradusies uz šo koncertu.

Koncerta vadītāju lomās iejutās Samanta Tīna un Mareks. Programma bija veidota ļoti interesanti, jo vadītāji pārtraukumos starp dziesmām it kā atgādināja mums šovā redzētos notikumus. Katrs dalībnieks dziedāja pa dziesmai vai divām, bet beigās visi jaunieši vēlreiz apvienojās kopīgai dziesmai "Krāsaini sapņi". Koncerts bija izdevies patīkams, un tas atstāja daudzas pozitīvas atmiņas un emocijas. Patika arī īpašie viesi "Eolika Teens".

Pēc koncerta mākslinieki devās sniegt autogrāfus un fotografēties ar faniem. Tāds fanu pieplūdums vēl nevienā koncertā, ko esmu apmeklējusi Madonas kultūras namā, nebija pieredzēts. Fanu bija tik daudz, ka pūlī pat nevarēja pamanīt, kur atrodas kāds no dalībniekiem. Galvenais, ka fanu vidū nebija tikai jaunieši, bet arī vecāka gadagājuma ļaudis, kas arī bija sajūsmā par dziedošajiem jauniešiem. Kāda kundze pat bija pacentusies uzrakstīt savam elkam vēstuli un no visas sirds apgalvoja: "Nikolaj, es tevi mīlu!", uz ko Nikolajs atbildēja: "Paldies, lai jums veselība!" Šāda saskarsme iepriecina vienmēr.

Tiešām prieks, ka okartieši neatteica nevienam no autogrāfu lūdzējiem un pat, prom skrienot, ārā piekrita nopozēt vēl pēdējai bildei. Šova dalībniekus pavadīja ar saucieniem: "Nebrauciet vēl prom!", kā arī "Tiksimies 3. jūlijā estrādē!"

Tās ir lieliskas izjūtas, atrodoties kopā ar šādiem cilvēkiem, jo viņi pozitīvi uzlādē. Jāspēj tikai ņemt pretī viņu doto, un diena uzreiz kļūs krāsaināka.

Autore: RITA TURKINA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px