Šovasar savu 10. sezonu svinēs vienīgais profesionālais brīvdabas teātris Latvijā – Muzikālais teātris 7, kas pirms desmit vasarām ceļu pie skatītājiem sāka ar Raimonda Paula, Raimonda Tigula un Kārļa Anitena mūziklu „Vella kalpi".
Gatavojoties jubilejas sezonai, šopavasar Muzikālais teātris 7 Latvijas kultūras namos viesojas ar izklaidējošu koncertuzvedumu "Muzikālā teātra 7 brīvdabas izrāžu dziesmu kokteilis", piedāvājot labākās dziesmas no aizvadīto sezonu izrādēm un vienlaikus paverot skatītājiem durvis uz piedzīvojumiem, kas risinājušies deviņās vasarās 15 tūkstošu kilometru garajā ceļojumā pa dzimto zemi.
„Es esmu laimīga, ka jau desmito vasaru esmu šī teātra aktrise. Ceļojošā teātrī mākslinieki ļoti satuvinās, kļūst par draugiem kopējas idejas labad. Mūsu kustība gan tiešā, gan netiešā veidā ir daudz spēcīgāka par jebkuru partiju. Es pat teiktu, ka mēs esam komūna, jo mums nav intrigu, mums nav ķīviņu, mums ir tikai nemitīgas radošas pūles, kas pārtop izaugsmē. Un mums ir gandarījums, ka skatītājs smaidīgs pēc izrādes dodas mājās, neredzot to milzu nogurumu, kas pēc katras izrādes ir mums – māksliniekiem. Cilvēki mūsu nesavtīgo atdevi no gada uz gadu sajūt un novērtē, tādēļ Muzikālā teātra 7 vasaras izrādes vienmēr ir plaši apmeklētas, neraugoties ne uz kādām krīzēm, ne citām nejēdzībām," neparasti nopietni saka leģendārā Muzikālā teātra 7 aktrise un komiķe Jolanda Suvorova.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.03.2014.