Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Kopā ar orķestri pabijis ārzemēs

Redakcija

Autors • 08.08.2014.

Kopā ar orķestri pabijis ārzemēs
Burtu lielums

Madonietis RALFS LIĢERIS, uzvarot konkursā, šovasar ieguva tiesības kļūt par vienu no Latvijas Jauniešu pūtēju orķestra dalībniekiem un labprāt piekrita aicinājumam padalīties pieredzētajā kopā ar orķestri.

– Konkursu, lai izvēlētos labākos Latvijas jaunos muzikantus, orķestra vadītājs rīko katru gadu. Mans mērķis dalībai šajā konkursā bija iekļūt orķestrī, lai kopā ar to varētu braukt uz ārzemēm. Ieguvu trešo vietu un tiku orķestrī. Tā kā ierindojos labāko trijniekā Latvijā, Madonas novada dome sedza 60% no dalības maksas orķestrim, – pastāstīja Ralfs Liģeris, piebil­stot, ka katru gadu par iekļūšanu orķestrī jācīnās no jauna – atkal jāpiedalās konkursā un jācer uz veiksmi. Ralfs ir izlēmis, ka to noteikti darīs, jo orķestra kolektīvs bijis jauks, tā dalībnieki iztikuši bez strīdiem un ļoti labi sapratušies. Nometnē gūts daudz jaunu draugu, tostarp laiks pavadīts kopā arī ar vēl divām madonietēm – Kati Lasmani un Elīnu Čeprovu, kas spēlē flautu.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.08.2014.

Autore: RITA TURKINA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px