Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Iepērkoties veikalā, laimē automašīnu

LAURA KOVTUNA

Autors • 11.04.2017.

Iepērkoties veikalā, laimē automašīnu
Burtu lielums

Ik pa reizei Madonas novadnieki ļaujas azartam, un loteriju laimētājos nereti atpazīstam savējos. Tā arī gada sākumā negaidītu veiksmi piedzīvojis madonietis ARVIS SPRUKSTS – ikdienas gaitās iepērkoties, viņš ticis pie automašīnas Peugeot 208.

Veikalu tīkla „LaTS" klienti jau ir ievērojuši ikgadējo rīkoto loteriju „Pērc pārīti!"; tā tika rīkota arī šogad un noslēdzās 24. janvārī. Pircēji varēja laimēt gan 45 dāvanu kartes veikalā „LaTS" 30 eiro vērtībā, gan sešus ledusskapjus, gan arī galveno balvu – automašīnu Peugeot 208.
Šis prieks ticis Arvim Sprukstam, kas ar sievu un dēlu dzīvo Madonā. Ikdienā viņš kopā ar kolēģi vada SIA „Lielodi" veikalu „Mežam un dārzam – instrumenti un darbarīki". Kā katru nedēļu ierasts, arī tajā liktenīgajā viņš braucis uz laukiem Ļaudonā, pa ceļam piestājot iepirkties veikaliņā. Atšķirībā no Madonas lielveikaliem, šeit patīkot tas, ka nav jāmeklē, kur noparkot automašīnu, nav rindu, iepirkšanās neieilgst un arī nesapērkas neko lieku.
Kā atminas Arvis Spruksts, pēc iepirkuma veikšanas viņš pat neiedomājies piedalīties loterijā – uz to viņu pierunājusi pārdevēja. – Pirkām limonādi, kā izrādījās, tā bija prece, kas piedalās akcijā. Pārdevēja pajautāja, vai negribam piedalīties. Tā nu nopirkām otru limonādi un aizpildījām čeku. Nebija pilnīgi nekādas domas, ka tiešām varētu ko laimēt, – atzīst Arvis.
– Ļoti reti kādās loterijās piedalos, protams, pa reizei jau tiek uzspēlēts bingucis, bet tas ir ļoti neregulāri, tāpēc par azartisku sevi nesauktu. Šajā reizē, acīmredzot, kādas zvaigznes bija pareizi sastājušās, – viņš smejas.
Arvis Spruksts turpina, ka par iemesto čeku un dalību loterijā bijis pavisam aizmirsis, kad stāvējis rindā aptiekā un zvanījis telefons: – Nevarēju runāt, tāpēc zvanu pat sākumā atteicu. Kad atbrīvojos, kā ierasts, nezināmajam numuram pārzvanīju. Tur sieviete man atbildēja, ka es esot laimējis automašīnu. Atceros, kā viņai sacīju: „Jūs nesat mani cauri!" (smejas) Redz, ka tas tomēr nebija nekāds joks. Bet vēl kādas divas nedēļas šķita neticami, ka jaunā mašīna stāv pagalmā. Tikai paskatoties pa logu un pārliecinoties, ka patiešām tā tur ir, pamazām šai domai noticēju un pieradu.
Arvja Spruksta autovadītāja stāžs ir 21 gads; kā tad ripo jaunā mašīna un vai tālus gabalus jau nobraukājusi? Arvis atklāj: – Pagaidām gan ir nobraukti vien kādi 420 kilometri – atbraucot automašīnu no Rīgas salona, un mazliet pa Madonu ir pabraukāts. Tad vēl tomēr bija ziema, sāls uz ielām – negribējās jauno mašīnu apskādēt. Man pašam ir darba mašīna, sieva ir kautrīga uz braukšanu. Dēls Juris drīz jau varēs likt autovadītāja tiesības, šobrīd ir baltās tiesības, tā ka mazliet jau blakus mašīnā piesēžas. Saprotams, jauna mašīna ir jauna, mēs jau te smējāmies – tā mašīna varētu būt kaut bez krāsas, ka tikai tā ir pilnīgi jauna. Iepriekš vienmēr esmu braucis ar jau vecākām automašīnām, protams, ka šī mašīna ir komfortabla, kas braukšanā ir jūtams un pamanāms.
Arvis plāno, ka ar ģimeni varēs apceļot vai visu Latviju, jo tik daudzās vietās pagaidām nav būts. Varbūt ir iecerēts arī kāds ceļojums uz ārzemēm? Uz šo jautājumu Arvis ar optimismu atbild, ka ar tādu glaunu jauno auto var ceļot kaut vai uz Parīzi.

AGRA VECKALNIŅA foto

12.04.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px