Šogad grupa „Dzelzs vilks" svin 20. gadskārtu un ir radījusi jaunu grupas studijas albumu „Dzīvnieks pilsētā", kas klausītājiem būs pieejams arī Madonā.
Jaunās dziesmas līdz ar iemīļotajām grupas kompozīcijām no „Dzelzs vilka" daiļrades pirmsākumiem varēs noklausīties jubilejas koncerttūres laikā Madonā, Valmierā, Cēsīs, Liepājā, Alūksnē un Rīgā.
Koncerts Madonas kultūras namā notiks 21. oktobrī pulksten 19 (biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties kinoteātra „Vidzeme" kasē).
Grupa „Dzelzs vilks" ir viena no pazīstamākajām latviešu rokgrupām, izveidota 1991. gadā. Pastāvēšanas laikā tā izdevusi 11 albumu. Žanriski bagāta grupa, kas spēlē gan metālmūziku, gan roku, tautas mūziku un dziesmas teātra izrādēm. Pašlaik „Dzelzs vilka" četriniekā muzicē Juris Kaukulis (balss, teksti, mūzika), Kaspars Tobis (taustiņi, aranžējumi), Mārcis Judzis (sitaminstrumenti) un Kārlis Alviķis (bass).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2011.
Materiālu sagatavoja
INESE ELSIŅA