Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Dzelzs vilks” ieskaņo albumu un dodas tūrē

Redakcija

Autors • 14.10.2011.

“Dzelzs vilks” ieskaņo albumu un dodas tūrē
Burtu lielums

Šogad grupa „Dzelzs vilks" svin 20. gadskārtu un ir radījusi jaunu grupas studijas albumu „Dzīvnieks pilsētā", kas klausītājiem būs pieejams arī Madonā.

Jaunās dziesmas līdz ar iemīļotajām grupas kompozīcijām no „Dzelzs vilka" daiļrades pirmsākumiem varēs noklausīties jubilejas koncerttūres laikā Madonā, Valmierā, Cēsīs, Liepājā, Alūksnē un Rīgā.
Koncerts Madonas kultūras namā notiks 21. oktobrī pulksten 19 (biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties kinoteātra „Vidzeme" kasē).
Grupa „Dzelzs vilks" ir viena no pazīstamākajām latviešu rokgrupām, izveidota 1991. gadā. Pastāvēšanas laikā tā izdevusi 11 albumu. Žanriski bagāta grupa, kas spēlē gan metālmūziku, gan roku, tautas mūziku un dziesmas teātra izrādēm. Pašlaik „Dzelzs vilka" četriniekā muzicē Juris Kaukulis (balss, teksti, mūzika), Kaspars Tobis (taustiņi, aranžējumi), Mārcis Judzis (sitaminstrumenti) un Kārlis Alviķis (bass).


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2011.


Materiālu sagatavoja
INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px