Rudens ir atnācis un apkārtni košām krāsām apgleznojis, gluži kā tajā dziesmā. Bet nu jau klāt arī drēgnās un lietainās dienas, kad vējš šīs lapas izmētā un apkārtne kļūst arvien pelēcīgāka. Tomēr madoniete MĀRA PŪRMANE pozitīvismu smeļas arī pēdējos rudens krāšņajos sveicienos un ik dienā saskata savu devu skaistuma.
– Arī lietainā dienā ir savs skaistums, rudenī krāsas priecē arī cauri tam visam pelēkumam. Katru vakaru, kad eju mājās, noeju garām pieclapu mežvīna sarkanajai sienai Saieta laukumā un priecājos par to košumu, – smaidot teic Māra Pūrmane.
Ne velti viņas uzmanība aizķeras pie visa skaistā dabā, jo tā ir viena no viņas sirdslietām: – Man ir trīs lielas mīlestības – puķes, dzīvnieki un mežs. Man ļoti patīk sēņot un ogot. Arī dārzā puķes zied, sākot no pavasara līdz pat rudenim, ir arī savs sakņu dārziņš. Būtībā izaudzēju visu, ko pašu vajadzībām vajag.
Turklāt ne tikai – puķu stādiņi saauguši tik kupli, ka Māra dažus no tiem – flokšus, hostas, dienziedes un punktaino zelteni – labprāt atdāvinājusi pašvaldībai. Tā nu visu vasaru un vēl arī rudenī ne tikai pašu, bet arī garāmgājējus priecējušas krāšņās Madonas puķu dobes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.10.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto