No 24. līdz 29. martam Madonā 16. reizi notiks muzikālais pasākums „Ģitāristu sesija".
„Ģitāristu sesijas 2013" atklāšana ritēs Madonas kultūras nama lielajā zālē 25. martā pulksten 10. Mūzika, pēc manām domām, ir brīvības izjūta, tās klātbūtni jūtam mēs visi. Meistarība nenāk uzreiz, taču brīnumaini vērot, kā tā dzimst, aug un rūdās. Vēl interesantāk un spridzīgāk ir būt klāt, kad meistarība ir ziedā. Madonā gaidāms plašs „dzīvās" mūzikas un stilu klāsts – džezs, fanks, blūzs, disko, elektroniskā mūzika, kantri, roks visdažādākajās tā izpausmēs. Tā nav bieža parādība mūsu pilsētā, tāpēc novērtējiet un ievērtējiet ar savu klātbūtni, atbalstot četrus „Ģitāristu sesijas" muzikālos vakarus (aproce uz vienu no vakariem – Ls 3; VIP „Zelta" aproce uz visiem sesijas koncertiem – Ls 5)! Pieļauju, ka daudziem programmiņā rakstītie vārdi neko daudz neizteiks. Tā kā internets šodien ir katram pie rokas, tajā rodami linki uz grupu atskaņoto mūziku. Sērfot jau nevajag nemaz tik tālu – www.gitaristusesija.lv. Pamēģiniet neatnākt!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.03.2013.
Autore: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas" organizators
AGRA VECKALNIŅA foto