Madonas BJSS U-12 (2003. g. dz.) futbola komanda no 24. līdz 25. jūlijam piedalījās futbola turnīrā "Raplamaa Jalkafest 2015" , kas notika Raplas pilsētā Igaunijā.
Mūsu futbolisti šajā turnīrā apliecināja savu sagatavotību un ambīcijas, cīnoties par turnīra uzvarētāja titulu. Izcīnīta otrā vieta augstas konkurences apstākļos. Madonas BJSS U-12 komandas puiši gadu iepriekš astoņu komandu konkurencē kļuva par turnīra uzvarētājiem, bet šoreiz cīņa norisinājās jau starp 15 komandām.
Pirmajā dienā tika izspēlētas apakšgrupas spēles, kur madonieši ar rezultātu 4 : 0 uzveica mājiniekus – "Raplamaa JK" . Nākamajā spēlē sīvā cīņā ar rezultātu 1 : 0 sekoja uzvara pār Narvas FC "Irbis". Sekoja spēle pret izteikti fiziski spēcīgāko Tallinas FC "Flora", kur mūsu futbolisti, pacietīgi un disciplinēti aizvadot visu spēli, spēja uzlauzt igauņu aizsardzību un, izcīnot uzvaru ar rezultātu 1 : 0, kvalificējās kā grupas uzvarētāji finālam. Pirmās dienas noslēguma spēlē, kas neko neizšķīra, emocijas un spēki bija atstāti iepriekšējās spēlēs, tāpēc tika piedzīvots zaudējums pret "Parnu JK", kas vēlāk izrādījās vienīgais turnīrā.
Otrā diena sākās ar pirmo finālgrupas spēli pret Igaunijas komandu no Tallinas "Nomme Kalju". Abas komandas demonstrēja uzbrukuma futbolu, tādēļ spēle bija aizraujoša, bet vārtu guvumi izpalika, un spēle noslēdzās ar 0 : 0. Pēdējā spēlē pret turnīra favorītiem "Chernihivas Unist" no Ukrainas izšķīrās, kura komanda būs uzvarētāji. Vispirms abas komandas pārsteidza turnīra organizatorus, nodziedot savas valstu himnu. Ņemot vērā ukraiņu tehnisko un fizisko pārsvaru, likās, ka mūsu futbolistiem nav ne mazāko iespēju, bet madonieši jau spēles sākumā ļoti vienoti pārtrauca pretinieku centienus saspēlēties mūsu laukuma pusē, un paši centās uzlauzt vēl turnīrā nepārspēto pretinieku aizsardzību. Gan vienai, gan otra komandai bija reālas vārtu gūšanas situācijas, bet vārtsargi bija uzdevumu augstumos, nosargājot savus vārtus neieņemtus. Fināla cienīgā spēle noslēdzās ar rezultātu
0 : 0. Ar neizšķirtu pietika, lai ukraiņu klubs kļūtu par uzvarētājiem, bet madonieši izcīnīja otro vietu, trešie bija igauņu "Nommea Kalju".
Mūsu futbolisti ieguva ļoti vērtīgu pieredzi, kas noderēs turpmākajās šāda līmeņa spēles. Teicami jaunie futbolisti tika galā ar spēlēšanu (ar aizmugures stāvokļa noteikšanu). Pēc parādītā snieguma finālā madonieši saņēma uzaicinājumu no "Chernihivas" kluba pārstāvjiem nākamajā vasarā apmeklēt turnīru Ukrainā.
Madonas un Latvijas vārdu godam šajā starptautiskajā turnīrā spodrināja M. Stabulnieks, A. Pērkons, R. Juhnovičs, D. Ozoliņš, M. Ciršs, T. Rudzītis, R. Aizups, R. Āboliņš, E. Poļaks, R. Šķuckis, I. Kalniņš.