20. un 21. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika jaunāko grupu basketbola turnīra "Kāruma kauss" 2. posma sacensības basketbolā.
Šajā posmā piedalījās 9 komandas. Tās pēc 1. posma rezultātiem tika sadalītas trijās apakšgrupās, no kurām 1. vietas ieguvēji turpināja cīņu posmā par 1.-3. vietu, 2. vietas ieguvējas komandas cīnījās par 4.-6. vietu, bet apakšgrupu 3. vietas ieguvēji – par 7.-9. vietu.
Trešajā apakšgrupā 7. vietu izcīnīja Rēzeknes komanda "Ezerzeme-1", 8. vietu – "Ezerzeme-2", 9. vietu – "Cēsis 2". Otrajā grupā spēlēja un 4. vietu ieguva "Rugāji", 5. vietu – "Balvi", 6. vietu – "Jēkabpils".
Pirmajā grupā iekļuva mūsu Madonas un Ērgļu apvienotā komanda, kas apakšgrupā ar rezultātu 27 : 23 pieveica "Rugājus" un ar 55 : 2 – "Cēsis 2". Finālsacensībās Madonas BJSS komandai klājās grūtāk, un tika izcīnīta 3. vieta posmā, jo bija zaudējumi spēlēs ar "Gulbeni" (26 : 33) un "Alūksni" (24 : 58). Uzvarētāja šajā posmā bija "Gulbene", 2. vietā – "Alūksne".
Visas komandas saņēma "Kāruma kausa" diplomus, a/s "Rīgas piensaimnieks" garšīgās balviņas. Komandu spēlētāji un vecāki drīzumā varēs redzēt rezultātus un foto no šī posma portālos basket.lv un mazokauss.lv.
Madonas BJSS basketbola nodaļa turpina uzņemt basketbola nodaļā 1997., 1998., 1999., 2000. g. dz. zēnus.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola tiesnesis
ARŅA ŠMUGĀ foto