– Vai jūs zināt, ka ceturtdien Valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklēs Madonas novadu un tikties ar viņu būs iespēja arī iedzīvotājiem? Kādu jautājumu jūs gribētu uzdot prezidentam? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Kaspars: – To, ka prezidents apmeklēs Madonu, vērtēju pozitīvi. Lai prezidents novadus apmeklē vēl biežāk, uzklausa cilvēkus un iepazīstas ar reālo situāciju. Tikšanos es apmeklēt gan nevarēšu, jo ir jāstrādā, bet, ja man būtu iespēja uzdot jautājumu, es pavaicātu – varbūt prezidents zina recepti, kā izdzīvot ar minimālo algu…
Madoniete Dana: – Šādas prezidenta aktivitātes, protams, priecē. Katrā ziņā ar prezidentu tikties būtu ļoti interesanti. Jautājumu gan vēl es neesmu izdomājusi, bet droši vien pajautātu par izglītības sistēmas sakārtošanu, lai, beidzot augstskolas, jauniešiem darbs būtu tepat Latvijā.
Māris no Bērzaunes pagasta: – Tas ir labi, ka ir noorganizēta šāda vizīte un viens no objektiem, ko plāno apmeklēt prezidents, ir mūsu pagastā. Uz tikšanos Madonā gan nebraukšu, jo esmu pensionārs un nekas īpašs prezidentam man nav jautājams.
Madoniete Veronika: – „Staru" man atnes diezgan vēlu, līdz ar to informāciju par prezidenta vizīti vēl neesmu izlasījusi. Uz tikšanos neiešu, ceru, ka Valsts prezidenta vizīte „Starā" tiks plaši atspoguļota un visu svarīgāko varēšu uzzināt.
Madonietis Vitolds: – Varbūt uz tikšanos ar prezidentu arī aiziešu. Tas ir labi, ka cilvēkiem tiek dota šāda iespēja. Galvenais, kas mani satrauc, ir mazā pensija, kaut gan man ir 33 gadu darba stāžs. Gribētu zināt prezidenta domas, ko vajadzētu mainīt pensiju sistēmā, lai mēnesī nebūtu jāiztiek vien ar 150 eiro pensiju.
Madoniete Maija: – Par plānoto tikšanos šorīt izlasīju „Starā". Ļoti patīkami, ka Valsts prezidents apmeklēs Madonu. Vēl neesmu izlēmusi, vai iešu uz tikšanos ar viņu, bet, ja to darīšu, tad ļoti rūpīgi pārdomāšu arī savu jautājumu prezidentam.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA