Madonas apvedceļa remontdarbi tikpat kā pabeigti. Autovadītājiem lietošanā nodots jauns moderns, apgaismots ceļa posms, kas ir viens no modernākajiem un drošības standartiem atbilstošākais Latvijā. Līdz ar to satiksmei atvērts ilgi slēgtais Saules un Rūpniecības ielas apļveida krustojums.
Madonas RPP KPB 3. nodaļas priekšnieka vietnieks virsleitnants Dimitrijs Kohanovs vēlas pievērst autovadītāju īpašu uzmanību Cesvaines ielai, jo posmā no Rūpniecības ielas uz Gulbenes pusi tā atkal ir vienvirziena iela: – Visa apvedceļa rekonstruētā ceļa posmā ir ļoti daudz ceļa zīmju. Daudzi pilsētnieki vēl brauc pēc pieraduma, piemēram, „Statoil" degvielas uzpildes stacijā brauc iekšā kā iepriekš, bet tagad var braukt tikai no Rūpniecības ielas un izbraukt uz Cesvaines ielas. Cerams, ka pilsēta sakārtos ceļa zīmes uz Cesvaines ielas, jo pašlaik tur stāv „Dodiet ceļu" un blakus – „ķieģelis".
Ceļa zīmju tagad ir tik daudz, un nu arī Madonā ir parādījušies horizontālie ceļu apzīmējumi, tāpēc iesaku autovadītājiem paņemt satiksmes noteikumu grāmatiņu un atsvaidzināt zināšanas.
Vēl atgādinājums autovadītājiem: sestdien, 20. septembrī, pie „Ziemeļu naftas" notiek ikgadējie Kartupeļu svētki, un šajā dienā Cesvaines iela būs atvērta abos virzienos. Būs arī zīmes „Apstāties aizliegts" abās pusēs. Lūgums autovadītājiem ievērot visas izliktās ceļa zīmes un būt jo uzmanīgiem!
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto