Madonas pilsētas dome kārtējā sēdē nolēma ar Atzinības rakstu apbalvot Gunāru Latkovski par ilggadēju, profesionālu un nesavtīgu darbu, vadod Madonas ceļu policiju.
Pagājušajā piektdienā Gunāru Latkovski darbavietā apciemoja Madonas pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dzintra Stradiņa.
Ierodoties Madonas ceļu policijas nodaļā, Andrejs Ceļapīters veltīja atzinīgus vārdus: – Pilsētas svētkos ir tradīcija atzīmēt cilvēku nopelnus ar atzinības rakstiem. Daudzi deputāti ieteica jūs kā cilvēku, kurš būtu pelnījis atzinību par darbu, ko esat darījis pilsētas un rajona labā, par veiksmīgo sadarbību.
Dzintra Stradiņa: – Gunārs ir tas policists, par kuru labi vārdi ir teikti vienmēr un kurš iemantojis cilvēku cieņu, ar savu darbu apliecinot, kādam jābūt policistam.
Gunārs Latkovskis bija pārsteigts par negaidīto apciemojumu un atzinību. Viņš sacīja: – Šajā amatā man rit jau piecpadsmitais gads. Esmu darbaholiķis un visu mūžu laiku, ko pavadu darbā, neesmu rēķinājis. Daudzus iepriekšējos gadus strādāta katra trešā nakts, dodoties uz avāriju vietām, pa dienu atkal – darbs, bet nekad stundas neesmu skaitījis. Diemžēl tagad daudziem jaunajiem ir citādāka attieksme, par katru virsstundu vēlas saņemt atalgojumu vai brīvdienu. Cilvēki ir mainījušies. Varu vien piebilst – kamēr strādāšu, uz vietas dīkā nesēdēšu, darbošos.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto