Pagājušajās Lieldienu brīvdienās Latvijā kopumā bijis salīdzinoši maz ceļu satiksmes negadījumu. Kā informē Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības biroja priekšnieks Edmunds Zivtiņš, kopumā četrās dienās bijuši 145 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos kopumā cietuši 23 cilvēki, viens cilvēks gājis bojā. Kā norādīja Zivtiņš, negadījumu skaits ir gandrīz uz pusi mazāks nekā pērn Lieldienās.
Arī Madonas rajonā svētki pagājuši mierīgi, informē Madonas RPP KPB 3. nodaļas priekšnieks pulkvežleitnants Gunārs Latkovskis. Sākot ar 9. aprīli, Madonas rajonā aizturēti trīs autovadītāji, kuri sēdušies pie auto stūres alkohola reibumā un vadījuši automobili. Aizturēts arī viens velosipēdists, kas braucis krietnā dzēruma pakāpē. Notikušas divas autoavārijas.
Bet svētku atskaņas bija manāmas pirmās darbdienas rītā, kad notika divas autoavārijas. No rīta, kad pieaugušie dodas uz darbu, bērni – uz skolu, kāds autovadītājs Madonā dzērumā iebrauca Valdemāra bulvāra un Vidzemes ielas krustojuma grāvī, un auto apgāzās uz jumta. Par laimi, vadītājs un pasažieri tika cauri vien ar izbīli un sadauzīto auto. Tai pašā laikā rajonā notikusi vēl viena avārija, kad arī autovadītājs bijis sēdies pie stūres alkohola reibumā.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto