Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011”

Redakcija

Autors • 25.05.2011.

“Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011”
Burtu lielums

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Mārketinga projektu aģentūra „Fortius" aicināja piedalīties interesantās velosipēdistu sacensībās bērniem vecumā no 10 līdz 12 gadiem „Latvijas jauno satiksmes dalībnieku forums 2011". 11. maijā uz sacensībām CSDD Madonas nodaļā bija ieradušās divas Kusas pamatskolas komandas un viena Cesvaines vidusskolas komanda.

Komandā bija jābūt 3 meitenēm un 3 zēniem, kuriem bija jāveic šķēršļu josla. Vismeistarīgākā un ātrākā bija Kusas pamatskolas komanda „Kusa 1", kurā startēja Sintija Valdberga, Sendija Prauliņa, Beāte Mazūre, Atis Valdbergs, Niks Pļaviņš, Matīss Kļaviņš. Otrajā vietā – Kusas pamatskolas komanda „Kusa 2" (Elīna Burķīte, Monika Baduna, Valērija Pleskača, Emīls Sīmanis, Ivis Bogdanovs, Ainārs Breidaks). Abas komandas trenē skolotājs Agris Sārs. Trešā vieta – Cesvaines vidusskolas komandai, kurā startēja Egita Lepeškina, Zane Bodniece, Līva Galeja, Matīss Tālmanis, Pēteris Āboltiņš, Alvis Gromovs (skolotājs Jānis Galejs).
Kā spicākos jeb tos, kas savākuši visvairāk punktu, apbalvoja Sendiju Prauliņu un Matīsu Kļaviņu no komandas „Kusa 1".


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.05.2011.

Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px