Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Dokumenti jāvadā līdzi

Redakcija

Autors • 26.01.2011.

Dokumenti jāvadā līdzi
Burtu lielums

Dodoties ar auto izbraucienā, vienmēr piedomājam, vai visi auto dokumenti un vadītāja apliecība ir paņemta līdzi.

Kāds auto īpašnieks jautāja: „Vai obligāti ir jāvadā līdzi automašīnas reģistrācijas apliecība, apdrošināšanas polise un autovadītāja apliecība? Ģimenei ir viena automašīna, bet braucam visi. Bieži gadās, ka automašīnas reģistrācijas apliecību aizmirsts paņemt līdzi. Vai par to var sodīt?"
Kā pastāstīja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes KPB PPN Patruļdienesta rotas inspektors Jānis Kalniņš, autovadītāja tiesībām ir jābūt līdzi obligāti, tāpat arī automašīnas reģistrācijas apliecībai. Ja dokumentu nav līdzi, tas skaitās pārkāpums. Ja tiešām vienu automašīnu lieto vairāki vadītāji, lai negadītos, ka reģistrācijas apliecības nav klāt, noderēs ieteikums ņemt līdzi automašīnas reģistrācijas apliecības kopiju.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.

Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px