Nu jau pagājis kāds laiks, kad visiem tiem autovadītājiem, kas brauc bez tehniskās apskates un OCTA, ir jāmaksā krietni bargāki sodi.
Tomēr cilvēki aizmirst par šīm tik ļoti svarīgajām lietām, kas ir obligāta prasība katram autovadītājam.
Sodu sistēma ir mainījusies. Ja kādreiz sods bija līdz 50 latiem, tad tagad tas ir līdz 80 latiem.Vasaras sākumā apstiprināja jaunus sodus par pārkāpumiem, kas saistīti ar piedalīšanos ceļu satiksmē ar automašīnām, kam noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate un nav obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Ja kādreiz sods bija līdz 50 latiem, tad tagad tas ir līdz 80 latiem. Atgādinājums – vienmēr pirms izbraukšanas nepieciešams pārliecināties par šīm lietām ne tikai vieglajai automašīnai, bet arī piekabei.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ