29. augusts pagājušajā gadā izvērtās par īstiem svētkiem Ļaudonā – svinīgi tika atklāts pārbūvētais reģionālā autoceļa Jaunkalsnava-Lubāna (P82) posms no Ļaudonas līdz krustojumam ar autoceļu Krāslava-Preiļi-Madona (P62) (13,2.-23,8. km).
Ceļa posms tika noasfaltēts, un tas pavēra iespēju no Ļaudonas uz novada centru Madonā aizbraukt pa asfaltētu ceļu. Toreiz īpaši tika uzteikta pārbūvētā ceļa posma kvalitāte, daži ļaudonieši pat ar lepnumu atzina, ka nu arī viņiem būs sava Tīnūžu šoseja…
Taču vai tikpat kvalitatīvs segums šajā ceļa posmā ir arī pēc pirmās ziemas, komentēt lūdzu pārvalžu vadītāju Ļaudonas un Kalsnavas pagastā Artūru Portnovu.
– Asfaltētais segums pirmo ziemu ir pārziemojis labi. Es gan redzu arī dažas indikācijas, ka varētu veidoties tādas kā mazas bedrītes, iesēdumi. Protams, līnijas ir nodzisušas, bet kopumā mans vērtējums ir ļoti labs, ja nu vienīgi jāpaseko, kā situācija attīstīsies tālāk un kas tās ir par mazajām bedrītēm. Ņemot vērā, ka veiktajiem būvdarbiem ir garantija, varam būt diezgan droši, ka to „Latvijas Valsts ceļi" par saviem līdzekļiem novērsīs. Taču tā, kā ir, braucot no Madonas uz Sarkaņiem, kur vietām ir izveidojušās lielas bedres, kas ļoti šokē, pie mums nav, – atzina Artūrs Portnovs.
31.03.2023.