Beidzot ir iestājusies kārtīga ziema. Uz ceļiem automobiļu mazāk nav kļuvis, un par drošību uz ceļa ir jārūpējas gan autovadītājiem, gan gājējiem.
Kā pastāstīja VP Vidzemes reģiona pārvaldes KPB PPN Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors Jānis Freijs, liela uzmanība tiek veltīta mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem – gājējiem. Kaut tagad ir ziema un viss apkārt balts, gājējiem tāpat jālieto atstarotāji. Arī sastopami velosipēdisti, kam, atrodoties uz braucamās daļas, jābūt īpaši uzmanīgiem. Uzmanību velta autovadītājiem un to pasažieriem, lai tiktu lietotas drošības jostas. Īpašu uzmanību pievērš kravas pārvadāšanas noteikumu ievērošanai, it īpaši tas attiecas uz baļķu vedējiem, jo sāk pa ceļa nomalēm mētāties nenostiprinātie kokmateriāli.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ