7. jūlijā Rīgas Katoļu ģimnāzijā (O. Vācieša 6) sāksies Vidzemes jauniešu dienas, kuru devīze šogad ir: „Jaunu bausli es jums dodu, lai jūs cits citu mīlētu, kā es jūs esmu mīlējis."
– Šī diena būs īpaša, jo Katoļu ģimnāzijas kapelā tiks sagaidītas sv. Terēzes no Bērna Jēzus relikvijas, – informē Madonas katoļu draudzes priesteris Ingars Stepkāns. – Tās jau no rīta tiks atvestas uz ģimnāziju, lai deviņos vakarā procesijas gājienā tiku nestas tālāk uz Sv. Jēkaba katedrāli, kurā notiks nakts adorācija. Relikvijas pavadīs franču bīskaps Gijs Gošē, kas uzrunās jauniešus.
Interesentus, kas vēlas piedalīties Vidzemes jauniešu dienās, priesteris lūdz iepriekš pieteikties (tālrunis 29479873), jo, apzinot jauniešu skaitu, tiks organizēts transports uz Rīgu.
Svētku laikā jaunieši varēs uzzināt par svētās Terēzes dzīvi un atstāto mantojumu. Terēze ir viena no svētajām, kuru par savu aizbildni labprāt izvēlas jaunieši, un tāpēc jūlijs – laiks, kad svētās relikvijas būs Latvijā, sakrīt ar jauniešu dienām. Tā ir laba iespēja jauniešiem, un ne tikai viņiem, lūgties un lūgt daudzas žēlastības no Terēzes.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 03.07.2007.
Autore: INESE ELSIŅA