Pēc piesātinātā darba cēliena mācību gada laikā un noorganizētajām vasaras nometnēm bērniem un jauniešiem jūnijā Madonas bērnu un jauniešu centra (BJC) kolektīvs jūlijā dodas atvaļinājumā.
Darba apritē atgriezīsimies augustā, – informē Madonas BJC direktores vietniece Vija Pelše, – tad arī gaidām bērnu interesi par to, kā viņi vēlas saturīgi pavadīt savu brīvo laiku pēc mācību darba.
Madonas BJC jaunajā mācību gadā piedāvās iespēju darboties apmēram 30 pulciņos. Augustā notiks atvērto durvju diena, bet 5. septembrī – atklāšanas pasākums. Tā laikā bērnu un jauniešu centra pulciņu pārstāvji prezentēs savu nodarbi, savukārt jaunie dalībnieki varēs gūt informāciju un izvēlēties savām interesēm piemērotāko pulciņu.
Autore: INESE ELSIŅA